Googles reklaamimine

Google reklaam

Google reklaamid jaotuvad kahte peamisesse kategooriasse. Üks on Google Display, mis on kõik bännerreklaamid + Youtube ja teine on Google AdWords, mis on Google otsingureklaamid. Kas teie ettevõte juba teeb reklaami? Kas kontoga tegeletakse või reklaamid “tiksuvad”? Toome välja peamised vead / probleemid, mida tehakse enamus kontodes. Teadmatusest tulenevad vead ja probleemid söövad ettevõtete kasumeid ja tegelikult raha sisse ei too. Reklaam on investeering ja investeering peab olema ettevõttele kasulik, mitte kahjulik. 

Google reklaam

Target Media on Google ametlik partner ja sellest tulenevalt peame hoidma kõrget kvaliteeti. Lisaks kvaliteedi hoidmisele on kõige olulisem see, et reklaam toob reaalselt ettevõttele raha sisse. Kui teil on e-pood, siis eesmärgiks on ost e-poes. Kui teil on nii e-pood kui ka füüsiline pood, siis tuleb jälgida nii e-poe konversioone kui ka inimesi teie füüsilises poes. Kui teil on ettevõte, kelle konversiooniks on päring, helistamine, e-mail vm, siis ka see peab analüüsist välja joonistuma. Ilma korraliku seadistuseta ei oma tellija mitte mingit ülevaadet reklaamide toimivusest.

Kontode seadistamine

Google Ads osas tuleb seadistada omavahel järgmised kontod: koduleht, Google Ads, Google Search Console, Google My Business ja vajadusel Google Tag Manager. See tagab kontode vahelise info liikumise ning määrab reklaami kvaliteedi.

Strateegia

Reklaami tehes peab lähtuma strateegiast. Kasutusel on palju erinevaid viise ja mudeleid, kuidas seda teha. Meie oskame leida just teile kõige paremini töötava reklaami.

Analüüs | suhtlus

Kui teie tänane partner saadab teile kord kuus kokkuvõtte, kus võrreldakse lihtsalt liikluse tõusu / langust, siis soovitame võtta endale järgmise haldaja. Google Ads ei tähenda seda, et reklaamid “tiksuvad”. Meie koostame analüüsi ja anname pidevalt tagasisidet, sest suhtlemine hoiab klienti kursis reklaamide toimimisest ning raha õigesti kasutamisest.

Saatke meile päring!

Target Media on Google ametlik partner

Google Partneri kohustus on õigesti kontosid hallata ning järjepidevalt tulemusi kasvatada. Teostame kontode analüüsi ja anname soovitusi strateegiate ehitamisel.

Target Media on Databoxi premier partner

Eduka digiturunduse aluseks on andmed ja tulemused. Meile on väga oluline, et saame klientidele pakkuda kvaliteetset analüüsi ning aruannete tegemist.

Üle 100+ kliendi on meid usaldanud!