E-poe käibekasv vähemalt 2x!

Oleme tegemas kolme kliendiga pilootprojekti, kus garanteerime e-poe käibekasvu (yoy) vähemalt 2x kasvu! Läbi digiturunduse strateegiate ja kogemuste oleme endas väga kindlad ning kui eesmärk jääb täitmata maksame kogu teenustasu tagasi. Hea võimalus viia enda ettevõtte e-poe käibed uutesse kõrgustesse!

E-poodide käive 2x!

Oleme käivitanud põneva pilootprojekti, milles teeme koostööd kolme kliendiga. Meie eesmärk on tagada nende e-poodidele märkimisväärne käibekasv võrreldes eelneva aastaga – vähemalt kahekordne tõus. Meie kindel usk digitaalse turunduse strateegiatesse ja kogemustesse on aluseks sellele ambitsioonikale plaanile. Oleme veendunud, et suudame seatud eesmärgi saavutada.

Meie pakutav pilootprojekt annab ettevõtjatele suurepärase võimaluse viia oma e-poe käibed uuele tasemele. Kasutades nutikaid digitaalse turunduse lähenemisviise ja tõestatud kogemusi, anname endast parima, et tuua kaasa oluline kasv klientide müügitulemustes. Oleme nii kindlad oma võimes eesmärki täita, et kui juhtub, et käibekasv jääb alla kahekordsele, tagastame kogu teenustasu.

See on suurepärane võimalus ettevõtjatele, kes soovivad oma e-poodide müügile hoogu juurde anda ning saavutada uusi kõrgusi.

Saatke meile päring!

Target Media on Google ametlik partner

Google Partneri kohustus on õigesti kontosid hallata ning järjepidevalt tulemusi kasvatada. Teostame kontode analüüsi ja anname soovitusi strateegiate ehitamisel.

Target Media on Databoxi premier partner

Eduka digiturunduse aluseks on andmed ja tulemused. Meile on väga oluline, et saame klientidele pakkuda kvaliteetset analüüsi ning aruannete tegemist.

Üle 100+ kliendi on meid usaldanud!